Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m, 15 LGW

Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m, 15 LGW
30,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Producent
Kod produktu
DK-2533-01
Kolor
pomarańczowy
Długość
1.000 metr
Typ wtyczki 2
LC duplex
Typ okablowania
światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
Maksymalna prędkość transmisji
1 Gb/s
Masa netto
0.040 kg
Typ wtyczki 1
LC duplex
24m gwarancja/opcja do 15 lat
24m gwarancja/opcja do 15 lat
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel