Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm

Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm
Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm
Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm
Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm
Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm
Intellinet Światłowód krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM3 wielomodowy płaszcz 2mm
42,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Kod produktu
303805
Długość
1.000 metr
Typ wtyczki 2
SC duplex
Kolor
zielony
Typ wtyczki 1
LC duplex
Dodatkowe informacje
Średnica zewnętrzna płaszcza: 2 mm
Typ okablowania
światłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
Maksymalna prędkość transmisji
10 Gb/s
Gwarancja producenta 36 msc
Gwarancja producenta 36 msc
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel