Intellinet Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy

Intellinet Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
Intellinet Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
Intellinet Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
Intellinet Światłowód krosowy LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy
56,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Kod produktu
303744
Typ okablowania
światłowód jednomodowy 9/125 (OS2)
Maksymalna prędkość transmisji
10 Gb/s
Długość
3.000 metr
Typ wtyczki 2
LC duplex
Typ wtyczki 1
LC duplex
Kolor
żółty
Gwarancja producenta 36 msc
Gwarancja producenta 36 msc
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel