Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km

Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
Intellinet Media konwerter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
374,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Kod produktu
507349
Wysokość
26.000 mm
Długość
105.000 mm
Dodatkowe informacje
Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości
,
Długość fali: 1310 nm
,
Siła nadawcza: -8 do -3 dBm
,
Czułość odbiornika: <= -22 dBm
,
Strata sygnału: 0.3 dB/km
,
Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na dystansie do 20 km
,
Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s
,
Zewnętrzny adapter zasilania 5V w komplecie
Protokół sieciowy i typ złącza 1
GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Protokół sieciowy i typ złącza 2
GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Typ okablowania
światłowód jednomodowy
,
UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
,
światłowód jednomodowy 9/125 (OS2)
Szerokość
70.000 mm
Gwarancja producenta 36 msc
Gwarancja producenta 36 msc
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel